Orły kształcenia 2020 Orły kształcenia 2021

  -/1
Ogłoszenie dodał: Katarzyna Gancarz-Chocholska Gancarz-Chocholska
Opublikowano: 15 lipca 2022 (7 miesięcy temu)
Lokalizacja
Będzin Sączewskiego 31, Tel. 888 666 546

Gabinet Terapii Naturalnych Architekci Piękna powstał z chęci niesienia pomocy każdemu człowiekowi który jest gotowy na zmiany w życiu oparte na sposobie funkcjonowania na co dzień tj. zmiana diety, wprowadzenie ruchu, gimnastyki, spacerów, odpoczynku, zdrowego snu. Każdy człowiek postrzegany jest w sposób holistyczny, czyli traktowany jako całość. Doskonałą formą terapii która pomaga powrócić ciału i umysłowi do równowagi jest harmonia na wszystkich poziomach życia konieczna dla zdrowia i szczęścia. Holistyczne podejście pozwala nam ułożyć najlepszy plan powrotu do zdrowia dla danego człowieka. Każdego traktujemy indywidualnie i pomagamy wprowadzić zmiany stopniowo tak aby były lekkie, miłe i przyjemne. Każda wizyta w zależności od wybranej formy terapii poprzedzana jest diagnostyką z wywiadu lub/ i diagnostyką z języka oraz z pulsu według medycyny chińskiej.

Medycyna holistyczna korzysta z zasobów:

– medycyny naturalnej takich jak, akupunktura, terapia moksą, ziołolecznictwo, chińska dietetyka, aromaterapia , techniki relaksacyjne, bańki, wschodnie terapie estetyczne, tlenoterapia,

– medycyny zachodniej takich jak masaż lub terapia manualna, refleksologia, masaż mięśni głębokich.

Nasz gabinet otrzymał nagrody: „Laur Piękna” w roku 2016, 2017 ”

Orły” Najlepszy Gabinet w Będzinie 2018, ” Orły 2019″, „Orły 2020” , „Orły 2021”

Dlaczego Architekci Piękna? Piękno to zdrowie, szczęście które widać w błysku naszych oczu. Dlaczego Terapie Naturalne? Ponieważ życie w zgodzie z naturą prowadzi do zdrowia. Trzeba zaznaczyć że Naturopatia jest uznana na liście zawodów 323009 – Dziennik Ustaw z 17 maja 2010 Nr 82 poz. 537 23 kwietnia 2011. Opisana jako leczenie polegające na stosowaniu naturalnych metod, na przykład akupunktury, akupunktury wraz ze współczesną jej formą tj. elektropunktury lub akupresury, ziołolecznictwa, diety, fizykoterapii, refleksologii, biomasażu , masażu i wiele innych Zapraszamy!

Katarzyna Gancarz Chocholska

Będzin Sączewskiego 31

tel. 888 666 546